Piłka nożna Select Street Soccer

59,00 zł

Piłka nożna Select Street Soccer.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka nożna Select Street Soccer

Oferujemy Państwu piłkę znanej marki Select, która sprawdzi się podczas różnorodnych gier i zabaw. Będzie świetną motywacją do aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. W ofercie posiadamy duży wybór piłek do futbolu, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednego gracza. Mając na uwadze niezwykłą popularność piłki nożnej, stale poszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty niezbędne do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Swoją ofertę kierujemy między innymi do szkół i klubów sportowych. Od lat z powodzeniem zajmujemy się wyposażaniem miejsc, w których króluje sport. Poszukujemy nowych rozwiązań i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, bo zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet.

Cechy produktu

Piłka nożna, którą oferujemy, została zaprojektowana i stworzona przez wiodącą markę Select. Firma ta od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego, który cechuje się wyjątkową wytrzymałością oraz starannością wykonania. Produkty Select cieszą oko i zachęcają do aktywności.

Piłka nożna Select Street Soccer jest przeznaczona do gry na ulicy i boisku. Została wykonana z miękkiego, gumowego materiału PU w połączeniu z materiałem syntetycznym. To unikalne zestawienie zapewnia wyjątkową odporność na zniszczenia. Piłka została uszyta ręcznie, co podwyższa jej wytrzymałość. Ten model ma obniżoną i bardziej kontrolowaną sprężystość, dzięki czemu świetnie sprawdza się na twardych nawierzchniach. Select Street Soccer została wyposażona w innowacyjny wentyl Double-Lock, który gwarantuje maksymalną szczelność. Piłka dobrze zachowuje swój kształt.

Rozmiar: 4.5

Napisz ocenę

Piłka nożna Select Street Soccer

Piłka nożna Select Street Soccer

Piłka nożna Select Street Soccer.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: