Piłka nożna Meteor Tread

45,00 zł

Piłka nożna Meteor Tread.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka nożna Meteor Tread

Oferujemy wyłącznie sprawdzone i solidne produkty. Dokonujemy wstępnej selekcji, aby w Państwa ręce trafiało wyłącznie to, co najlepsze. Włączyliśmy w nasz asortyment produkty marki Meteor, ponieważ wyróżniają się one niezwykłą starannością wykonania. Pracownicy firmy dbają o każdy szczegół, dzięki czemu oferowany sprzęt jest niezawodny i wytrzymały.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór piłek do futbolu dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się w szkołach i klubach sportowych. Będzie doskonałą motywacją do ćwiczeń i kreowania różnorodnych gier i zabaw dla osób w każdym wieku.

Cechy produktu

Marka Meteor istnieje na rynku od lat i z powodzeniem produkuje sprzęt sportowy najwyższej klasy. W procesie produkcji uczestniczą doświadczeni sportowcy i instruktorzy, co ma ogromny wpływ na jakość sprzętu. To marka, której warto zaufać.

Piłka nożna Meteor Tread została wykonana z wytrzymałego cellularu, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ścieranie i uszkodzenia. Na odlewanych panelach znajduje się specjalny bieżnik, który znacznie zwiększa przyczepność piłki i, tym samym, podnosi komfort i jakość gry. Nylonowa osnowa i solidna, lateksowa dętka uniemożliwiają przepuszczanie powietrza, dzięki czemu piłka długo zachowuje swój perfekcyjny kształt. Model ten przeznaczony jest przede wszystkim do gry na asfalcie.

Rozmiar: 5

Kolor: biało-czarny

Napisz ocenę

Piłka nożna Meteor Tread

Piłka nożna Meteor Tread

Piłka nożna Meteor Tread.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: