Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare

57,00 zł

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare

Nie ma dla nas gorszych i lepszych dyscyplin sportowych. O wszystkich użytkowników dbamy tak samo, czyli najlepiej, jak potrafimy. To właśnie dlatego nieustannie wzbogacamy nasz asortyment o kolejne produkty, poszukujemy nowych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Wszystko to z myślą o naszych klientach.

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów niezbędnych do pływania, które sprawdzą się w szkołach i klubach pływackich. W ofercie mamy wyłącznie produkty renomowanych marek, dla których najważniejsza jest jakość oraz bezpieczeństwo. Takie właśnie są płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi płetwy kaloszowe marki Aqua-Speed. To firma, która od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu pływackiego najwyższej klasy. Jej produkty wyróżniają się starannością wykonania, wytrzymałością i unikalnym designem.

Oferujemy Państwu płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare. To niezwykle komfortowy, bardzo wydajny, średniej sztywności model. Wstawka gumowa, która została umieszczona w bocznej części płetwy, powoduje utworzenie się tunelu ukierunkowującego strumień wody do tyłu, co wpływa na zwiększenie siły ciągu i szybkości płetwy, a tym samym zdecydowane zmniejszenie zmęczenia nóg.

Płetwy zostały wykonane z nowoczesnych, niezwykle wytrzymałych tworzyw sztucznych – gumy i polimerów. Wytrzymałość dodatkowo zwiększają podłużne, gumowane wzmocnienia na bokach płetw. Chronią one również przed różnego rodzaju uszkodzeniami i zapewniają optymalny stosunek komfortu do siły ciągu. To produkt, który bez wątpienia spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Napisz ocenę

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Mare.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu