Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna

54,00 zł

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna

Dla nas, podobnie jak dla Państwa, jakość oferowanych produktów jest najważniejsza. w naszej ofercie znajduje się wyłącznie to, co sprawdzone, solidne i bezpieczne. Od lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy sprzętu sportowego do szkół, klubów sportowych i wszystkich innych placówek, w których króluje aktywność fizyczna.

W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór produktów niezbędnych do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych. Coś dla siebie znajdą u nas między innymi miłośnicy pływania. W ofercie mamy duży wybór czepków, okularów pływackich, desek, a także profesjonalnych płetw, jak płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna.

Cechy produktu

Chcemy Państwu zaoferować solidne płetwy marki Aqua-Speed - lidera w dziedzinie produkcji sprzętu pływackiego. Firma ta od lat współpracuje z doświadczonymi instruktorami i sportowcami, dzięki czemu jej produkty są niezawodne, wytrzymałe, a przy tym bardzo estetyczne.

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna to model o szerokim wachlarzu możliwości. Sprawdzi się zarówno w snorkelingu, jak i podczas łatwych i rekreacyjnych nurkowań. Ze względu na małą powierzchnię piór, płetwy te sprawdzą się również podczas pływania na basenie.

Aqua-Speed Laguna zostały wykonane z nowoczesnych, bardzo wytrzymałych i niezwykle elastycznych tworzyw sztucznych. Otwory stabilizujące i żebra wzmacniające konstrukcję płetwy umożliwiają poprawę osiągów. Model ten jest przy tym niezwykle wygodny i doskonale dopasowuje się do kształtu stopy, co gwarantuje najwyższą jakość i komfort użytkowania.

Napisz ocenę

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna

Płetwy kaloszowe Aqua-Speed Laguna.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu