Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip Zobacz większe

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip

49,00 zł

16010

  17 już sprzedano.

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip

Oferujemy Państwu akcesoria niezbędne do przeprowadzenia pasjonujących rozgrywek tenisa stołowego, w tym między innymi siatkę i uchwyty znanej i cenionej marki Meteor, zestaw Clip. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stale uzupełniamy naszą ofertę o kolejne produkty. W skład naszego asortymentu wchodzi sprzęt sportowy najwyższej jakości.

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip wraz z profesjonalnym stołem stanowią praktyczny zestaw do gry, z którego z powodzeniem mogą korzystać zarówno szkoły, kluby sportowe, jak i młodzieżowe ośrodki kultury czy placówki turystyczne, nastawione na wypoczynek dzieci i młodzieży. Część proponowanego przez nas sprzętu sprawdzi się również w domu. Pragniemy zarażać pasją do sportu i wszelkiego rodzaju aktywności wszystkich, bez względu na wiek. W ofercie mamy duży wybór różnorodnego sprzętu i akcesoriów, niezbędnych w wielu dyscyplinach.

Cechy produktu

Marka Meteor od lat doskonali swoje produkty i oferuje swoim klientom – pasjonatom sportu i aktywności fizycznej wyłącznie to, co najlepsze. Sprzęt sportowy tej renomowanej firmy jest niezawodny, solidny i estetyczny. Obok produkcji profesjonalnego sprzętu, marka ta wspiera również drużyny sportowe w całej Polsce.

Oferujemy siatkę i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip. To bardzo łatwy do zamocowania zestaw, w skład którego wchodzą: uchwyty wykonane z solidnej stali i wytrzymałej gumy oraz siatka z tworzywa sztucznego. W całości zestaw tworzy niezwykle solidną, stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która uprzyjemni każdą rozgrywkę.

Napisz ocenę

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip

Siatka i uchwyty do ping-ponga Meteor Clip.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: