Rakietka do ping-ponga Stiga Crystal Advance Zobacz większe

Rakietka do ping-ponga Stiga Crystal Advance

159,00 zł


Rakietka do ping-ponga Stiga Crystal Advance.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rakietka do ping-ponga Stiga Crystal Advance

 

Produkty przez nas oferowane charakteryzują się wysoką jakością i świetną wytrzymałością. Wśród nich na uwagę zasługuje rakietka od ping-ponga Stiga Crystal Advance. Nasz sprzęt sportowy pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów i spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa. Nasze produkty wybierane są zarówno przez osoby indywidualne, jak i kluby sportowe czy szkoły. Wybór sprawdzonego produktu o najwyższej jakości gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie zakupionego sprzętu.

Rakietka od ping-ponga Stiga Crystal Advance to tylko jeden z przykładów łączących doskonałą jakość z nietuzinkowym wzornictwem. Są to cechy wspólne wszystkich naszych rakietek, różniących się jednak między sobą profilem rączki, liczbą warstw czy grubością.

Cechy produktu

Urządzenia i akcesoria Stiga wyróżniają się niezwykłą starannością wykonania i wyjątkową wytrzymałością. Ich walory docenią gracze na każdym poziomie zaawansowania.

Rakietka do ping-ponga Stiga Crystal Advance to rakietka ofensywna o doskonałych parametrach, przeznaczona do ataku. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i najnowszych technologii, takich jak WRB, ACS, Balsa oraz Crystal Technology gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość produktu. 7-warstwowa sklejka zapewnia trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Uchwyt typu concave gwarantuje doskonałą kontrolę nad rakietką. Grubość okładziny wynosi 2 mm.

Parametry (0-100):

Kontrola - 63

Prędkość - 85

Rotacja - 70

30 innych produktów w tej samej kategorii: