Rakietka do ping-ponga Stiga Base Zobacz większe

Rakietka do ping-ponga Stiga Base

63,00 zł

Rakietka do ping-ponga Stiga Base.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rakietka do ping-ponga Stiga Base

 

Ping-pong jest sportem dla każdego. Niezależnie od wieku, płci i sprawności fizycznej sprawia przyjemność każdemu, kto chce aktywnie spędzać czas. Dlatego z myślą o wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientach stale poszerzamy ofertę rakietek i innych sprzętów sportowych. W sprzedaży jest m.in. rakietka do ping-ponga Stiga Base. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowników, dlatego oferowane przez nas produkty są z najwyższej półki.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny stawiają nas na pozycji lidera wśród dostawców sprzętu sportowego dla szkół i klubów sportowych. Swoje kroki do nas kierują również klienci indywidualni, którzy chcą długo cieszyć się zakupionym sprzętem. Dodatkowym atutem wyróżniającym nas na rynku jest profesjonalna pomoc doradcy oraz błyskawiczna przesyłka.

Jeśli zdecydowali się Państwo na zakup rakietek do ping-ponga, zwróćcie uwagę na ich parametry: prędkość, kontrolę i rotację oraz grubość i liczbę warstw.

Cechy produktu

Produktów marki Stiga nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Urządzenia i akcesoria tej firmy cechuje solidne wykonanie, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Stiga projektuje sprzęt sportowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Rakietka do ping-ponga Stiga Base jest przeznaczona dla graczy początkujących i średnio zaawansowanych. Wszyscy docenią jej niezwykłe zalety. Została wyposażona we frotkę na rękę i owijkę na rakietkę. Do jej produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. 5-warstwowa sklejka i okładzina Magic o grubości 1,8 mm gwarantują wysoką wytrzymałość i odporność na uderzenia i zużycie. Uchwyt concave dopasowany jest do potrzeb każdego gracza.

Parametry (0-100):

Kontrola - 87

Prędkość - 44

Rotacja - 33

30 innych produktów w tej samej kategorii: