Rakietka do ping-ponga Stiga Action Zobacz większe

Rakietka do ping-ponga Stiga Action

33,00 zł

Rakietka do ping-ponga Stiga Action.

Rakietka STIGA Action przeznaczona do nauki i gry rekreacyjnej.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rakietka do ping-ponga Stiga Action

 

Oferujemy Państwu szeroki wybór sprzętu sportowego najwyższej jakości, wśród nich warta polecenia jest rakietka do ping-ponga Stiga Action. Podobnie jak cały asortyment, również ona wyróżnia się świetną jakością, doskonałym wykonaniem i atrakcyjną ceną.

Sprzęt sportowy, jaki mamy w ofercie często wybierany jest przez odbiorców indywidualnych i hurtowych, takich jak szkoły i kluby sportowe. Cenią oni sobie poza ceną i jakością, doskonały serwis sprzedażowy, błyskawiczną dostawę i obsługę posprzedażową. Zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wybranego produktu.

Wybierając rakietkę do ping-ponga również można liczyć na naszą pomoc. Wiemy jak ważne są detale, dlatego nasze paletki są świetnie opisane w specyfikacji.

Cechy produktu

Marka Stiga specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej klasy. Od lat produkuje urządzenia i akcesoria, z których korzystają użytkownicy na całym świecie. Swoją renomę buduje na produktach wysokiej jakości, wykonanych z największą starannością i dbałością o detale.

Rakietka do ping-ponga Stiga Action przeznaczona jest do nauki. Sprawdzi się szczególnie w grze rekreacyjnej. Jej zalety docenią zatem początkujący pasjonaci tenisa stołowego. Rakietka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. 5-warstwowa sklejka gwarantuje trwałość produktu. Podobnie okładzina Magic o grubości 1, 6 mm. To model o bardzo dobrych parametrach. Wyposażony został w anatomiczny uchwyt concave.

Parametry (0-20):

Kontrola - 20

Prędkość - 8

Rotacja - 9

30 innych produktów w tej samej kategorii: