Piłka nożna Puma King Fifa Inspected Zobacz większe

Piłka nożna Puma King Fifa Inspected

79,00 zł

081664 11

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Piłka nożna Puma King Fifa Inspected.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Piłka nożna Puma King FIFA Inspected

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, które doskonale sprawdzą się podczas treningów futbolu. Obok różnorodnych piłek, oferujemy również ciekawe akcesoria treningowe. Wszystko po to, by zachęcić do aktywności fizycznej nawet najmłodszych użytkowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sport jest niezwykle ważny na każdym etapie życia.

Naszym zadaniem jest poszukiwanie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się podczas różnorodnych zajęć sportowych. Oferowane przez nas sprzęty będą doskonałym wyposażeniem każdej szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Odpowiedni produkt dla siebie znajdą u nas nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Cechy produktu

Oferujemy niezawodny model marki Puma. Firmy, która od lat z powodzeniem projektuje sprzęt sportowy najwyższej jakości. Ich produkty wyróżniają się niezwykłą starannością wykonania, wytrzymałością i unikalną, ciekawą stylistyką.

Piłka nożna Puma King FIFA Inspected jest przeznaczona zwłaszcza do gry na nawierzchniach trawiastych. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Wszystko dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów. Piłka została uszyta ręcznie, co znacznie podwyższa jej trwałość. Wyposażona w butylowy zawór dobrze zachowuje swój kształt. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych treningów, jak i w grze rekreacyjnej. Posiada atest FIFA Quality Inspected 416.A1A, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Rozmiar: 5

Napisz ocenę

Piłka nożna Puma King Fifa Inspected

Piłka nożna Puma King Fifa Inspected

Piłka nożna Puma King Fifa Inspected.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: