Piłka do siatkówki 65-67 cm Mikasa MVA330 Zobacz większe

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330

129,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  12 już sprzedano.

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330.

Mikasa MVA330 jest to piłka treningowa, spełniająca wszystkie wymogi FIVB.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330

Sprzęt sportowy wysokiej klasy to nasza specjalność. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i podążamy za najnowszymi trendami, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Chcemy wyposażać szkolne sale gimnastyczne oraz kluby sportowe w sprawdzone i solidne urządzenia. W razie potrzeby oferujemy pomoc personalnego doradcy. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

W naszej ofercie nie brakuje dużego wyboru wysokiej klasy piłek siatkowych, o różnorodnych parametrach i w różnych przedziałach cenowych. Oferujemy między innymi popularne modele firmy Mikasa, dla której (podobnie jak dla nas) jakość produktów jest kluczowym czynnikiem.

Cechy produktu

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330 to piłka treningowa, przeznaczona szczególnie do gry w hali sportowej. Spełnia surowe wymagania FIVB. Kupując ten produkt, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości. To model, który posłuży przez długi czas.

Piłka została wykonana z gładkiej, syntetycznej skóry, która jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia. 8-panelowa budowa i solidne szycie maszynowe zapewniają wytrzymałość produktu. Butylowa dętka nie przepuszcza powietrza i pomaga utrzymać perfekcyjny kształt piłki, mimo intensywnych treningów. Dzięki mniejszej ilości paneli, piłka zachowuje się o wiele stabilniej. Nowy układ paneli i kolorystyka zwiększają jej widoczność. Zmniejszona sprężystość powoduje większą kontrolę nad piłką i podnosi komfort oraz jakość gry. Piłka do siatkówki Mikasa MVA330 jest miękka, co minimalizuje nieprzyjemne odczucia przy uderzeniach. Producent daje 2-letnią gwarancję na ten model.

Rozmiar: 5 (65-67 cm)

Waga: 260-280 g

Napisz ocenę

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330

Piłka do siatkówki Mikasa MVA330.

Mikasa MVA330 jest to piłka treningowa, spełniająca wszystkie wymogi FIVB.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu