Czepek materiałowy Spokey Lycras

4,50 zł

Czepek materiałowy Spokey Lycras

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Czepek materiałowy Spokey Lycras

Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się niezwykłą starannością wykonania. W Państwa ręce przekazujemy wyłącznie to, co sprawdzone i bezpieczne. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór sprzętu sportowego przeznaczonego do uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych. Nie brakuje również sprzętu pływackiego, w tym okularów, desek czy czepków.

Sprzęt sportowy, który oferujemy, będzie stanowił idealne wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Stanie się najlepszą motywacją do ćwiczeń i kreowania rozmaitych treningów.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu solidny czepek materiałowy Lycras Spokey. To firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej klasy, w tym również akcesoriów do pływania. Jej produkty są niezawodne i estetyczne.

Czepek materiałowy Spokey Lycras został wykonany z najwyższej jakości materiałów (poliamid 80%, elastan 20%), które zapewniają wyjątkową elastyczność produktu. Model ten jest bardzo dobrze wyprofilowany, co sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, nie uciska i nie niszczy włosów. Użyty materiał cechuje się podwyższoną odpornością na chlor, co daje gwarancję długiego użytkowania. To produkt wygodny i niezwykle wytrzymały.

Czepek materiałowy Spokey Lycras dostępny jest w 6 kolorach: czarnym, niebieskim, granatowo-różowym, niebiesko-białym, granatowo-niebieskim i czarno-niebieskim.

Napisz ocenę

Czepek materiałowy Spokey Lycras

Czepek materiałowy Spokey Lycras

Czepek materiałowy Spokey Lycras

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu