Okulary pływackie Spokey Thunder II

20,00 zł

Okulary pływackie Spokey Thunder II.

Podwójny silikonowy pasek rozkłada naprężenia. Lustrzana powłoka i dodatkowo przyciemniana ogranicza refleksy tafli zapewniając optymalną widoczność. Model posiada elastyczne noski z PU w 3 rozmiarach, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Okulary pływackie Spokey Thunder II

W ofercie mamy duży wybór sprzętu pływackiego renomowanych marek, w tym solidne okulary do pływania Spokey Thunder II. Interesują nas wyłącznie solidne i sprawdzone produkty, dlatego starannie dobieramy asortyment. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego personalnego doradcy.

Oferujemy sprzęt sportowy najwyższej jakości, który sprawdzi się w szkołach oraz klubach sportowych i pływackich. Spora część oferowanych przez nas urządzeń z powodzeniem może być stosowana w domowych siłowniach i salach ćwiczeń. Zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

W ofercie mamy szeroką gamę produktów marki Spokey. To firma, która zrobiła na nas ogromne wrażenie – przede wszystkim jakością oferowanych urządzań i akcesoriów oraz ciekawym designem.

Okulary pływackie Spokey Thunder II zostały wyposażone w podwójny, silikonowy pasek, który świetnie rozkłada naprężenia. Silikonowe uszczelki zapewniają komfort i idealne dopasowanie. Szybka ze szkła poliwęglanowego posiada lustrzaną, przyciemnianą powłokę, która ogranicza refleksy tafli, zapewniając optymalną widoczność. Dodatkowymi zaletami są: powłoka Anti-Fog, która zabezpiecza przed parowaniem i filtr UV. Model ten posiada elastyczne noski wykonane z PU w 3 rozmiarach (S, M, L), dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: