Gwizdek Meteor Fox 40 classic 115dB + sznurek

36,99 zł

Gwizdek Fox 40 classic 115dB + sznurek

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Gwizdek Fox 40 classic 115dB / sznurek

 

Oferujemy Państwu niezwykle przydatny podczas różnorodnych ćwiczeń gwizdek Fox 40 classic 115dB. Dzięki niemu każdy trening będzie profesjonalny. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę urządzeń i akcesoriów, które znacznie podniosą jakość i komfort codziennych zajęć. Pragniemy zachęcić do aktywności fizycznej osoby w każdym wieku.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt sportowy najwyższej jakości, przeznaczony między innymi dla szkół i klubów sportowych. Nasze produkty docenią początkujący i zaawansowani użytkownicy. Dbamy o to, by asortyment był zróżnicowany. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu profesjonalny gwizdek marki Fox40. To firma, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów już od lat. Jej produkty cechują się najwyższą starannością wykonania, z dbałością o każdy detal i przy użyciu nowoczesnych technologii oraz wysokogatunkowych materiałów.

Gwizdek Fox 40 classic 115dB to numer 1 w sędziowaniu. Sprawdzi się w wielu dyscyplinach sportowych. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a przede wszystkim bezpieczne. Bezkulkowa konstrukcja zapewnia długie, bezawaryjne działanie. Gwizdek ma wyjątkowe brzmienie i głośność na poziomie 115 decybeli. Sprawdzi się podczas różnorodnych treningów i turniejów. Gwizdek Fox 40 classic 115dB to produkt, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Napisz ocenę

Gwizdek Meteor Fox 40 classic 115dB + sznurek

Gwizdek Meteor Fox 40 classic 115dB + sznurek

Gwizdek Fox 40 classic 115dB + sznurek

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu