Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY Zobacz większe

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

28,00 zł

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

 

Jedynie wysokiej jakości sprzęt sportowy jest w stanie zapewnić świetne wyniki. Mając na uwadze pasję naszych klientów, nasz asortyment dobieramy tak, by im ją ułatwić. Najlepsze produkty takie jak np. rakietka do tenisa stołowego Top Energy, profesjonalne doradztwo, szybka dostawa i serwis posprzedażowy sprawiają, że nasi klienci zawsze do nas wracają. Jesteśmy jednym z większych dostawców sprzętu sportowego dla firm z branży fitness i szkół.

Sprzęt sportowy, jaki oferujemy na pewno przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Podczas wyboru produktów zwracamy uwagę szczególnie na staranne wykonanie i bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

Podczas zakupu rakietki należy zwrócić uwagę na kilka parametrów: prędkość, kontrolę oraz rotację. Paletki różnią się też grubością okładziny, liczbą warstw i wyprofilowaniem uchwytu.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu profesjonalną rakietkę do tenisa stołowego Top Energy marki Antares. To firma o wieloletniej tradycji, która łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnością. Produkty tej marki charakteryzują się najwyższą starannością wykonania.

Rakietka do tenisa stołowego Top Energy przeznaczona jest dla osób biorących regularnie udział w rozgrywkach – zawodników grających taktycznie i technicznie. Została wykonana z najwyższej jakości, 5-warstwowej sklejki. Grubość okładziny wynosi 1,8 mm. Rakietka posiada wklęsły uchwyt. Jest niezwykle wygodna i solidna.

Parametry (0-100):

Kontrola – 62

Prędkość – 89

Rotacja – 79

 

Napisz ocenę

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

Rakietka do tenisa stołowego TOP ENERGY

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: