Rakietka do tenisa stołowego TWISTER Zobacz większe

Rakietka do tenisa stołowego TWISTER

23,00 zł

Rakietka do tenisa stołowego TWISTER

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rakietka do tenisa stołowego Twister

 

Tenis stołowy jest sportem dla osób w każdym wieku i o różnej formie. Dlatego jest tak popularny i chętnie uprawiany. Grę w tenisa na pewno ułatwi profesjonalny sprzęt taki jak np. rakietka do tenisa stołowego Twister.

Nasze produkty cechują się wysoką jakością, dokładnością wykonania i ciekawą stylistyką, dlatego tak chętnie wybierane są zarówno przez odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych np. szkoły i kluby sportowe. Najwyższa jakość przekłada się na wieloletnie, bezpieczne użytkowanie a w efekcie niższą cenę. Przy wyborze rakietki trzeba zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów: prędkość, kontrolę i rotację. To one decydują o jakości naszej gry.

Cechy produktu

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę rakietek marki Antares, dla której wysoka jakość to podstawa. Produkty tej firmy są niezwykle solidne i wytrzymałe. Ich zalety doceniają użytkownicy na całym świecie.

Oferowany model – rakietka do tenisa stołowego Twister- sprawdzi się przede wszystkim podczas treningów zawodników wprawionych w graniu technicznym i taktycznym. To idealna rakietka dla graczy biorących regularnie udział w rozgrywkach. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów: drewna, pianki PU i gumy. 5-warstwowa sklejka gwarantuje niezwykłą trwałość produktu. Grubość okładziny w oferowanym modelu wynosi 1,5 mm.

Parametry (0-100):

Kontrola – 67

Prędkość – 81

Rotacja – 72

Napisz ocenę

Rakietka do tenisa stołowego TWISTER

Rakietka do tenisa stołowego TWISTER

Rakietka do tenisa stołowego TWISTER

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: