Rakietka do tenisa stołowego HURRICANE

22,00 zł

Rakietka do tenisa stołowego HURRICANE

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rakietka do tenisa stołowego Hurricane

 

Przygotowaliśmy naszą ofertę tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wśród naszych produktów znajdą Państwo zarówno sprzęt fitness, piłki, rakiety tenisowe, jak i rakietki do tenisa stołowego np. rakietka do tenisa stołowego Hurricane.

Nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Są wykonane dokładnie i solidnie. To dlatego wybierane są zarówno przez osoby indywidualne, jak i kluby sportowe i szkoły.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące planowanego zakupu, nasi doradcy chętnie pomogą i odpowiedzą. Po zakupie dobrze zabezpieczony produkt błyskawicznie dotrze pod wskazany przez Państwa adres.

Cechy produktu

Marka Antares od lat produkuje sprzęt sportowy wysokiej jakości zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Korzysta z doświadczenia znanych i cenionych instruktorów oraz sportowców. Antares to najwyższa jakość, w przystępnej cenie, a rakietka do tenisa stołowego Hurricane jest tego przykładem.

Rakietka do tenisa Hurricane to model z wklęsłym uchwytem, przeznaczony dla osób grających regularnie w turniejach tenisa stołowego. Model ten posiada znakomite właściwości rotacyjne, kontrolne i nadaje piłce dużą prędkość. Rakietka ma wygodną, drewnianą rączkę oraz gumową wykładzinę i gąbkę o grubości 1,8 mm. 5-warstwowa sklejka wpływa na wytrzymałość i trwałość produktu. Model ten posiada aprobację ITTF.

Parametry (0-20):

Kontrola – 16

Prędkość – 17

Rotacja – 17

30 innych produktów w tej samej kategorii: