Rakietka do tenisa stołowego ATTACK Zobacz większe

Rakietka do tenisa stołowego ATTACK

17,50 zł

Rakietka do tenisastołowego ATTACK

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rakietka do tenisa stołowego Attack

 

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo duży wybór sprzętu do tenisa stołowego. Wśród oferowanych przez nas paletek jest m.in. rakietka do tenisa stołowego Attack, która charakteryzuje się wysoką jakością i dokładnością wykonania, co umożliwia niemal perfekcyjną kontrolę piłki.

Oferowany przez nas sprzęt sportowy nie ma sobie równych. Dobieramy go z ogromną starannością, by w Państwa ręce trafiały tylko najlepsze produkty. Jeśli mają Państwo wątpliwości czy dany produkt będzie spełniał Państwa oczekiwania, przez podjęciem decyzji proponujemy konsultacje z naszymi doradcami. Oferujemy też szybką przesyłkę dobrze zabezpieczonych produktów.

Wśród oferowanych przez nas paletek są paletki o różnych parametrach, różnej grubości okładziny, liczby warstw i o różnie profilowanych rączkach. Nawet w tak dużym asortymencie nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej rakietki.

Cechy produktu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla renomowanej marki Antares, która słynie z szerokiej gamy profesjonalnych, solidnych produktów przeznaczonych dla sportowców. To jakość i doświadczenie, którym warto zaufać.

Rakietka do tenisa stołowego Attack to rakietka, którą docenią szczególnie doświadczeni gracze, którzy chcą udoskonalić swoją grę. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia i zużycie. Model rakietki Attack posiada gąbkę o grubości 1,8 mm i okładzinę o grubości 1,5 mm. Został zaaprobowany przez ITTF, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Niezwykle wygodna rączka podnosi komfort gry.

Parametry (0-20):

Kontrola – 17

Prędkość – 14

Rotacja – 12

Napisz ocenę

Rakietka do tenisa stołowego ATTACK

Rakietka do tenisa stołowego ATTACK

Rakietka do tenisastołowego ATTACK

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: