Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER Zobacz większe

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

16,00 zł

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

 

Tenis stołowy jest sportem popularnym w każdej grupie wiekowej. By zacząć grać nie potrzeba wiele: stół, siatka, rakietka, piłeczka i partner. Niewątpliwie zaletą tego sportu jest fakt, że można grać niemal wszędzie. Dla zaawansowanych graczy warta uwagi jest rakietka do tenisa stołowego Fighter.

Aby ułatwić Państwu uprawianie sportu, proponujemy sprzęt najwyższej jakości w prawdopodobnie najniższych cenach na rynku. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych dostawców sprzętu sportowego do klubów sportowych i sal gimnastycznych. Wybierają nas też klienci indywidualni.

Przy zakupie paletki do tenisa stołowego powinniśmy zwrócić uwagę na kilka parametrów: prędkość, kontrolę oraz rotację. Paletki różnią się grubością okładziny, liczbą warstw oraz różnorodnym wyprofilowaniem rączki.

Cechy produktu

Rakietka do tenisa stołowego Fighter została stworzona przez markę Antares. Firma ta specjalizuje się w produkcji profesjonalnego, solidnego sprzętu sportowego. Z jej usług korzystają sportowcy na całym świecie. Rakietka do tenisa Fighter przeznaczona jest szczególnie dla doświadczonych graczy, chcących udoskonalić swoją grę. Została wykonana z najwyższej jakości, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Wygodna rączka sprawia, że gra jest znacznie przyjemniejsza. Grubość okładziny na oferowanym modelu wynosi 1,5 mm. Produkt został również wyposażony w gąbkę o grubości 1,8 mm. Rakietka Fighter posiada aprobację ITTF.

Parametry (0 – 20):

Kontrola - 17

Prędkość - 12

Rotacja - 10

Napisz ocenę

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

Rakietka do tenisa stołowego FIGHTER

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: