Rakietka do tenisa stołowego STORM

15,00 zł

Rakietka do tenisa stołowego STORM

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rakietka do tenisa stołowego STORM

 

Wśród wielu producentów sprzętu sportowego, marka Antares jest jedną z częściej wybieranych przez miłośników tenisa stołowego. Cechuje ją dokładność i wysoka jakość wykonania. Tylko produkty doskonałej jakości, takie jak rakietka do tenisa stołowego Storm, oddajemy w Państwa ręce. Przygotowaliśmy nasza ofertę tak, by sprostać oczekiwaniom bardzo wymagających użytkowników. Każdy wybrany przez nas produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa by Państwa hobby sprawiało jeszcze więcej przyjemności.

Sprzęt sportowy, jaki oferujemy jest doskonałym wyposażeniem sali gimnastycznej i klubów sportowych, ale też często wybierany jest przez osoby indywidualne, do użytku domowego. Może być użytkowany przez każdego, zarówno tych zaczynających swoją przygodę ze sportem, jak i tych, którzy od lat nie potrafią bez niego żyć. W zależności od parametrów rakietki piłka może osiągać różną prędkość i rotację. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów.

Cechy produktu

Solidna i wygodna rakietka pochodzi z kolekcji marki Antares, która jest specjalistą w dziedzinie projektowania wysokiej jakości sprzętu do tenisa stołowego, a także innych dyscyplin sportowych.

Rakietkę do tenisa stołowego Storm docenią szczególnie osoby, które regularnie startują w różnego rodzaju rozgrywkach i turniejach. Rakietka posiada świetne właściwości rotacyjne, kontrolne i nadaje dużą prędkość piłce. Do jej wykonania użyto najwyższej jakości materiałów, które czynią ją wyjątkowo wytrzymałą i odporną na zużycie. Rakietka do tenisa stołowego Storm ma wygodną, drewnianą rączkę i solidną, gumową okładzinę. To produkt, który bez wątpienia sprosta Państwa oczekiwaniom.

Parametry (0 – 100):

Kontrola - 71

Prędkość - 72

Rotacja - 52

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: