Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Kaski i ochraniacze na rolki

Aby jazda na rolkach, desce czy hulajnodze była bezpieczna, potrzebne są odpowiednie ochraniacze i kaski. W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór akcesoriów poprawiających bezpieczeństwo jazdy.

Oferujemy produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Bezpieczeństwo osób korzystających z oferowanego przez nas sprzętu to nasz priorytet, dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć profesjonalnych ochraniaczy na poszczególne partie ciała.

W naszej ofercie znajdują się kompletne zestawy ochraniaczy na nadgarstki, łokcie i kolana, renomowanych marek. Wybieramy wyłącznie produkty solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Oferowane przez nas ochraniacze zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, między innymi z lekkiego, ale twardego tworzywa, które jest wyjątkowo odporne na uderzenia. Zapewnia to maksymalną ochronę podczas ewentualnego upadku. Tkaniny, których użyto do produkcji, są bardzo elastyczne i oddychające, co wpływa na komfort jazdy. Wszystkie modele wyposażone są w paski mocujące na rzep, dzięki którym ochraniacze utrzymują właściwe położenie. Oferujemy ochraniacze, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo i nie będą przy tym ograniczać ruchów.

W ofercie posiadamy również solidne kaski ochronne, które sprawdzą się przy różnego rodzaju aktywnościach, skutecznie chroniąc głowę przed urazami. Kaski wykonane są z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Mają możliwość regulacji i posiadają innowacyjny system wentylacji.

Fani sportów ekstremalnych na pewno znajdą u nas akcesoria, które spełnią ich wymagania.