Aktywne filtry

Sporty walki były znane już w Starożytności. Od setek lat fascynowały ludzi i zachęcały do aktywności fizycznej. Do tej kategorii można zaliczyć szereg konkurencji, między innymi: boks, judo, karate, taekwondo, pankration czy szermierkę. Nie sposób wyliczyć wszystkich. W naszym asortymencie nie brakuje niezbędnych sprzętów do uprawiania poszczególnych dyscyplin.

Oferujemy sprzęt sportowy renomowanych marek. Liczy się dla nas przede wszystkim najwyższa staranność wykonania, która przekłada się na wytrzymałość i jakość produktów. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie sprawdzony sprzęt, spełniający wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Szeroki wybór produktów

W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne rękawice chwytne z naturalnej skóry, które sprawdzą się podczas wolnych walk czy ochronne kaski na głowę zapewniające maksymalne bezpieczeństwo. Oferujemy duży wybór ochraniaczy, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i strojów sportowych, takich jak kimono. Coś dla siebie znajdą u nas również bokserzy. W ofercie mamy profesjonalne rękawice, worki bokserskie, łapy trenera czy tarcze treningowe. Wszystkie produkty przygotowane dla amatorów sportów walki posiadają niezbędne certyfikaty i są objęte gwarancją.

Oferujemy sprzęt sportowy znanych i cenionych marek, między innymi: Allright, Ring czy Dragon. To firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia profesjonalnych treningów. Ich wysoka jakość i wytrzymałość, bez wątpienia, pomoże osiągać coraz lepsze wyniki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć