Stepper SPOKEY ESCALATOR

195,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  2 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Stepper SPOKEY ESCALATOR

 

Uwielbiasz wysiłek fizyczny, którego efekty pojawiają się błyskawicznie? Wypróbuj stepper SPOKEY ESCALATOR, a na dobre zapomnisz o nadprogramowych kilogramach i zadyszce! Dzięki niemu w krótkim czasie rozprawisz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach ud, wyrzeźbisz pośladki i poprawisz swoją kondycję!

Stepper SPOKEY ESCALATOR to urządzenie idealne do małych mieszkań, w których nie ma zbyt wiele przestrzeni. Jego niewielkie wymiary (45 × 35 × 21 cm) pozwolą schować go niemal wszędzie – pod łóżko, do szafy itp. Niska waga (7,2 kg) umożliwi bezproblemowe przeniesienie w wybrane miejsce. Chcesz ćwiczyć przed telewizorem? Nic prostszego! Po zakończonym treningu odłożysz stepper błyskawicznie.

Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały, z których został wykonany, zapewnią długą i bezawaryjną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu (to aż 100 kg!). Aby trening był bezpieczny, stepper wyposażony jest w szerokie, antypoślizgowe stopnie, dzięki którym nie musisz obawiać, że w czasie intensywnych ćwiczeń, obsunie Ci się stopa. Komfort i bezpieczeństwo to podstawa każdego treningu!

Dzięki możliwości regulacji wysokości stepu, bez trudu dostosujesz poziom trudności ćwiczeń do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Na czytelnym wyświetlaczu na bieżąco możesz monitorować takie parametry jak czas, liczba powtórzeń czy ilość spalonych kalorii. Stepper SPOKEY ESCALATOR to doskonały wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, którym zależy na efektywnym, satysfakcjonującym treningu!

Dane techniczne:

2 cylindry hydrauliczne
System wodzikowy
Funkcje komputera: czas, kalorie, scan, liczba powtórzeń na minutę, całkowita liczba powtórzeń
Regulacja wysokości stopni
Kolorystyka: szaro-pomarańczowy
Długość: 45cm
Szerokość: 35cm
Wysokość: 21cm
Waga netto: 7,2kg
Waga brutto: 8,75kg
Maksymalna waga użytkownika: 100kg

Napisz ocenę

Stepper SPOKEY ESCALATOR

Stepper SPOKEY ESCALATOR

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu